Současnost

Občanské sdružení Dyscentrum – Strakonice při ZŠ FLČ ve Strakonicích vzniklo v roce 2005 pod ředitelským vedením PaedDr. Ludmily Jelínkové. Hlavní náplní jeho činnosti je pomoc dětem se speciálními vzdělávacími potřebami a jejich rodičům. (Více informací o naší činnosti naleznete v záložce O nás – Nabízené služby). Pro pedagogy pořádáme akreditované kursy DVPP – více naleznete v sekci Kursy – DVPP - akreditované kursy MŠMT. Nezapomínáme ale ani na ostatní zájemce, kteří se chtějí dozvědět více sami o sobě či o některém zajímavém tématu z oblasti psychologie, pedagogiky, rodičovství, atd. – více v sekci Kursy – ostatní.

Od ledna 2013 došlo ke změně ve vedení našeho občanského sdružení. Ředitelkou Dyscentra-Strakonice je PhDr. Alexandra Hergetová, která se na jeho činnosti podílela od začátku jeho činnosti. Výkonnou ředitelkou byla zvolena Mgr. Jana Vavřincová, která se věnuje logopedické péči také již od prvních let vzniku Dyscentra - Strakonice.

Kromě služeb nabízíme i pomůcky, které je možné si u nás na místě zakoupit, nebo objednat prostřednictvím e-mailu.

Návštěvu či setkání s našimi spolupracovníky je třeba si předem domluvit. Telefon či e-mailovou adresu naleznete v odkazu Kontakty. Pokud nevíte, na koho se se svým problémem či starostí obrátit, napište na náš e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., odpovíme a poradíme vám.

©2013 DYSCENTRUM Strakonice o.s., programming & template by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, TEXTYKOREKCE.cz