Linka důvěry Strakonice

Linka důvěry Strakonice je provozována Dyscentrem Strakonice. Jedná se o e-mailovou krizovou pomoc pro děti i dospělé. Jejím posláním je poskytovat krizovou pomoc a poradenství všem, kteří se nacházejí v tíživé životní situaci, kterou nemohou nebo nedokáží zvládnout vlastními silami. Slouží především těm, kteří se cítí ohroženi, osamělí, zrazení, zmatení a z nejrůznějších důvodů se nechtějí nebo nemohou svěřit někomu ze svého okolí. Přesto však potřebují pochopení, podporu, důvěru a zároveň kvalifikovanou radu a pomoc.

Linka důvěry Strakonice ctí zásadu anonymity klienta a tak, pokud klienti sami nechtějí, nemusí sdělovat své osobní údaje. Pracovníci linky důvěry zachovávají naprostou mlčenlivost o všech osobních údajích svých klientů.

Na ELEKTRONICKÉ LINCE DŮVĚRY nás můžete kontaktovat kdykoliv na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde Vám odpovíme do 3 pracovních dnů. V měsících ČERVENEC a SRPEN, prosíme naše stálé i potencionální klienty, kteří píší na e-mail Linky důvěry o shovívavost. Odpovědi se mohou pozdržet. Profesionálně vyškolený tým se Vám pokusí odpovědět co nejdříve.

Více informací získáte na tomto odkazu: http://linkaduvery.jex.cz/

 

©2013 DYSCENTRUM Strakonice o.s., programming & template by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, TEXTYKOREKCE.cz